Browse By

Nota prawna

Wyłączenie odpowiedzialności

Treści, którą umieszczam na tym blogu nie stanowią porady prawnej, czy też opinii prawnej. Materiały, które tu zamieszczam odzwierciedlają jedynie moje poglądy na określone zagadnienia związane z tematyką pożyczek udzielonych przez internet, tzw. “chwilówek” i nie mogą stanowić podstawy mojej odpowiedzialności w stosunku do osób trzecich.

– treści tu zamieszczane nie odzwierciedlają poglądu żadnej innej osoby, czy to fizycznej czy też prawnej, oraz żadnej instytucji państwowej;

– nie odpowiadam za szkody wyrządzone poprzez zastosowanie (lub też brak zastosowania się) do treści znajdujących się na blogu;

– każdy Czytelnik może wykorzystać poglądy przedstawione przeze mnie dla własnych potrzeb, jedynie na własną odpowiedzialność.

Komentarze

Nie ponoszę odpowiedzialności za komentarze osób trzecich. Nie ingeruję także w treść i formę wyświetlanych komentarzy.

Na blogu www.antychwilowka.pl zabronione jest jednak umieszczanie komentarzy o charakterze promocyjnym lub reklamowym oraz zawierających słowa uznane powszechnie za obraźliwe, a także o charakterze zniesławiajacym, znieważającym lub naruszającym dobre imię osób trzecich.

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na łamach mojego bloga – skontaktuj się ze mną: kontakt