Wyłączenie odpowiedzialności

Treści, którą umieszczam na tym blogu nie stanowią porady prawnej, czy też opinii prawnej. Materiały, które tu zamieszczam odzwierciedlają jedynie moje poglądy na określone zagadnienia związane z tematyką pożyczek udzielonych przez internet, tzw. „chwilówek” i nie mogą stanowić podstawy mojej odpowiedzialności w stosunku do osób trzecich.

– treści tu zamieszczane nie odzwierciedlają poglądu żadnej innej osoby, czy to fizycznej czy też prawnej, oraz żadnej instytucji państwowej;

– nie odpowiadam za szkody wyrządzone poprzez zastosowanie (lub też brak zastosowania się) do treści znajdujących się na blogu;

– każdy Czytelnik może wykorzystać poglądy przedstawione przeze mnie dla własnych potrzeb, jedynie na własną odpowiedzialność.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi. Zaznacza się, że kopiowanie, przetwarzanie, publikowanie oraz wykorzystywanie (w całości lub w części) treści zawartej na niniejszej stronie i jej podstronach bez zgody ich autora/ów jest zabronione oraz niezgodne z przepisami prawa (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Komentarze

Nie ponoszę odpowiedzialności za komentarze osób trzecich. Nie ingeruję także w treść i formę wyświetlanych komentarzy.

Na blogu www.antychwilowka.pl zabronione jest jednak umieszczanie komentarzy o charakterze promocyjnym lub reklamowym oraz zawierających słowa uznane powszechnie za obraźliwe, a także o charakterze zniesławiajacym, znieważającym lub naruszającym dobre imię osób trzecich.

Reklamy na blogu

Na stronie wyświetlane są  spersonalizowane i  kontekstowe reklamy Google Adsense. Spersonalizowane reklamy umożliwiają reklamodawcom docieranie do użytkowników na podstawie danych o ich zainteresowaniach i cechach demograficznych. Technologia Google Adsense uwzględnia takie czynniki, jak analiza słów kluczowych, częstotliwość występowania słów, rozmiar czcionki i ogólna struktura linków w sieci, by ustalić tematykę witryny i precyzyjnie dopasować reklamy Google do każdej jej strony.

Może więc zdarzyć się, że na Antychwilówce znajdziesz reklamy zachęcające do wzięcia pożyczki krótkoterminowej – jednakże pojawiają się one niezależnie od twórcy strony.  Autor bloga nie nie zachęca do brania pożyczek krótkoterminowych, a wręcz przeciwnie – odradza takie działanie.  Jeśli korzystając z zasobów Antychwilówki wyświetli Ci się reklama zachęcająca do wzięcia pożyczki, zignoruj ją i korzystaj dalej z porad dotyczących oddłużania.

Jeśli pojawiające się na blogu reklamy Cię denerwują i przeszkadzają w przeglądaniu strony – użyj jednej z wtyczek blokujących reklamy. 

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na łamach mojego bloga – skontaktuj się ze mną: kontakt