Browse By

Credilo przegrywa w sądzie

Credilo przegrywa w sądzie, chociaż w postępowaniu upominawczym sąd wydał nakaz zapłaty.  Na łamach bloga powtarzam to jak mantrę – nie należy bać się sądów i trzeba się bronić przed roszczeniami! Nie da się wygrać wszystkich spraw, a każdy kto tak Wam mówi jest naciągaczem, który chce od Was wycisnął kasę za pomoc prawną. Jeśli jednak nie wygracie wszystkiego po kolei to daję Wam słowo, że na pewno duża część roszczeń pożyczkodawców przegra z Wami w sądzie. Credilo przegrywa w sądzie i może to być każdy inny pożyczkodawca!

 

Credilo przegrywa w sądzie – historia dłużnika

 

Dłużnik otrzymał z sądu nakaz zapłaty na kwotę około 650 zł plus koszty sądowe. Nie wiedział tak naprawdę, co zrobić z tym fantem i po użyciu wyszukiwarki trafił na łamy Antychwilówki. Po tym, jak zagłębił się we wpisy na blogu nabrał przekonania, że jego dług może zostać skutecznie oprotestowany na drodze sądowej.

 

Na nakaz zapłaty został złożony skuteczny sprzeciw, w którym merytorycznie odnieśliśmy się do twierdzeń powoda. Udało się nam także przygotować kolejne pismo procesowe – tym razem replikując na stanowisko powoda na nasz sprzeciw.

Efekt? Credilo przegrywa w sądzie, a dłużnik może spać spokojnie. Jego dług zniknął, a on może przeznaczyć nienależne pożyczkodwcy pieniądze na spłatę innych zobowiązań.

Pamiętaj, że pomoc prawna jaką oferuję jest całkowicie darmowa. Jeśli otrzymałeś(aś) nakaz zapłaty – złoż za pośrednictwem kancelarii z którą współpracuje skuteczny sprzeciw i broń się w sądzie! Więcej o pomocy prawnej przeczytasz tutaj.

 

Credilo przegrywa w sądzie rejonowym

Udostępnij wpis w mediach społeczniościowych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *