Ferratum Bank zgadza się na bezkosztową pożyczkę – co więcej, udaje się rozłożyć resztę zobowiązania na raty odpowiadające pożyczkobiorcy, a spłata odbędzie się po zakończeniu umowy! Zaoszczędzone w ten sposób dwa tysiące złotych można przeznaczyć na spłatę innego zobowiązania.

 

Ferratum Bank zgadza się na bezkosztową pożyczkę – ile zaoszczędził pożyczkobiorca?

 

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że i w tym wypadku zadziała sankcja kredytu darmowego i wobec braków w umowie pożyczkodawca zgodził się na spłatę samego kapitału pożyczki!

Co więcej:

  • raty pożyczki nie były spłacane przez ponad 10 miesięcy
  • pożyczka została wypowiedziana i przekazana do windykacji zewnętrznej
  • pierwsza reklamacja została nie uznana przez Ferratum

Po pierwszej porażce osoba, która się do mnie zgłosiła chciała się poddać i odpuścić. Czyli czekać na sąd i na komornika… Jednak wystarczył kolejny mail reklamacyjny, w którym dosadnie stwierdziliśmy, że naszego stanowiska będziemy bronić w sądzie. Po takiej argumentacji Ferratum nie dość, że umorzył wszystkie koszty i odsetki, to zgodził się z propozycją dłużnika i rozłożył zobowiązanie na trzy raty. A przypomnę tylko, że umowa była dawno temu wypowiedziana, a raty nie były płacone od ponad 10 miesięcy! Ponadto, Ferratum zrezygnował nawet z należnych mu odsetek za opóźnienie. Pełen sukces! 

 

Ferratum Bank zgadza się na bezkosztową pożyczkę

 

Pożyczkobiorca zaoszczędził ponad 2000 zł, spłacił swoje zobowiązanie w ratach i sprawę mógł uznać za zakończoną. A gdyby nie trafił na mojego bloga, to kto wie, czy Ferratum w końcu nie poszłoby do sądu, a wobec biernej postawy na nakaz sądowy do drzwi dłużnika zapukałby w końcu komornik? A to oczywiście wiązałoby się nie dość, że ze spłatą wszystkich kosztów pożyczki, to z dodatkowymi opłatami pobieranymi przez komornika… Nie gdybajmy jednak, co by było gdyby. Całe szczęście, że dłużnik trafił do Antychwilówki i udało się po raz kolejny wygrać!

O sankcji kredytu darmowego przeczytasz klikając tutaj.

Jeśli chciałbyś skorzystać z mojej pomocy i dostać zwrot zapłaconych przez Ciebie odsetek i prowizji, zapraszam do działu pomocy dla dłużników.