Takie wiadomości na początku tygodnia potrafią poprawić humor. Incredit uznaje oświadczenie o sankcji kredytu darmowego, dzięki czemu na konto pożyczkobiorcy wraca dość pokażna suma!

Incredit uznaje oświadczenie o sankcji kredytu darmowego – ile pieniędzy zwrócili?

 

Pożyczka ratalna wzięta w spółce Incredit. Z pożyczonych 2700 zł należało zwrócić pożyczkodawcy 4968 zł. Czyli prawie dwa razy tyle, ile wynosił pierwotny kapitał. W marcu 2018 roku pożyczkobiorca spłacił swoje zobowiązanie i o nim zapomniał. Do momentu, gdy trafił na mojego bloga. Napisaliśmy obszerną reklamację, czego efektem jest uznanie sankcji kredytu darmowego i 2260 zł zwrotu! 

O sankcji kredytu darmowego przeczytasz klikając tutaj.

Jeśli chciałbyś skorzystać z mojej pomocy i dostać zwrot zapłaconych przez Ciebie odsetek i prowizji, zapraszam do działu pomocy dla dłużników. 

Incredit uznaje oświadczenie o sankcji kredytu darmowego i nie jest to jedyny z pożyczkodawców, którzy idą na rękę i oddają nienależnie zapłacone prowizje i odsetki. Pamiętaj, że prawie każda umowa pożyczki chwilówki jest wadliwa i możesz ją skutecznie oprotestować. A umowa z Incredit to nie wyjątek!

 

Napisz do mnie, jeśli chciałbyś odzyskać zapłacone pożyczkodawcom koszty i prowizje: [email protected]

 

incredit