Zaliczka.pl oddaje prawie 1000 zł nienależnie pobranych świadczeń.

Zaliczka.pl oddaje prawie 1000 zł nienależnie pobranych świadczeń

Zaliczka.pl oddaje prawie 1000 zł nienależnie pobranych świadczeń – wszystko przez złożone oświadczenie o sankcji kredytu darmowego.

Zaliczka.pl oddaje prawie tysiąc złotych nienależnie pobranych świadczeń – nie uznają jednak oświadczenia o sankcji kredytu darmowego. Jak to możliwe?

 

Odezwała się do mnie osoba, która po lekturze bloga doszła do wniosku, że wszystkie umowy pożyczek, które zawarła ze spółką Zaliczka są wadliwe w ten sposób, że zasadne będzie złożenie reklamacji i żądanie zwrotu wszystkich zapłaconych prowizji oraz odsetek. Po dogłębnej analizie umów wysłaliśmy do Zaliczki reklamację – czego efektem jest zwrot na konto pożyczkobiorcy prawie tysiąca złotych!

Zaliczka.pl oddaje prawie 1000 zł nienależnie pobranych świadczeń, ale nie uznała oświadczeń za zasadne. A dlaczego?  Wyobraźcie sobie, że pożyczkobiorca dostałby na piśmie informację o pożyczkodawcy, iż ten przyznaje się do błędów w umowie. Każdy mógłby wtedy żażądać od  Zaliczki zwrotu i pożyczkodawca poszedłby z torbami. Zaliczka miała jednak świadomość, w sądzie nic nie ugrali i poszli na rękę!

O sankcji kredytu darmowego przeczytasz klikając tutaj. Pamiętaj, że praktycznie każda umowa chwilówek jest wadliwa i warto walczyć o zwrot pięniedzy!  A dlaczegoby nie skorzystać z mechanizmu, który oferuje ustawodawca i godzić się na to, żeby firmy pożyczkowe działały niezgodnie z prawem?

Jeśli chciałbyś skorzystać z mojej pomocy i dostać zwrot zapłaconych przez Ciebie odsetek i prowizji, zapraszam do działu pomocy dla dłużników. 

 

Zaliczka.pl oddaje prawie 1000 zł nienależnie pobranych świadczeń

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *